Railay Hotels

Railay Hotely v první řadě se postará o dvou skupin: na novomanžele na svatební cestě / rodiny a skalní lezení Backpackers. Naštěstí je tu ubytování, aby vyhovoval jak od bambusových bungalovů na konkrétní příběh tří hotelů. Ceny obvykle dvakrát v průběhu sezóny (listopad-duben). Existuje velmi vysoká poptávka po X'mas a novoročních festivalů. Prosím, zkuste se vyhnout takové špičkové ceny období.


Levné hotely
Most Railay rozpočet ubytování se nachází na Tonsai Bay. Pro nejlepší různých levné ubytování (dřevěné chatky), zkuste sousední Ton Sai Beach - 15 minut chůze nebo pár minut dlouhý-ocas jízda - místnosti, kde může být za 700-2000 bahtů za noc.


Railay Západ se zdá být nejvíce populární oblast s několika hotely přímo na pláži / bungalov subjekty usazené. Zatímco ceny se značně liší, s výhradou typu pokoje, my všichni cena řez nad vaší průměrné rozpočtu operace.


Railay východ nemá žádné hotely přímo na pláži / bungalovy, ubytování je buď nastavit zpět z vody, nebo až na kopci. Mnoho hotelů nabízí krásné výhledy na záliv a okolní hory.

Můžete najít své krásné hotely třídění "Hotel Name" nebo "Rating" nebo "Price" jak je uvedeno níže:


Hotels & Resorts