Railay Hotele głównie przeznaczony do dwóch grup: dziećmi / rodziny i skalne plecakiem wspinaczkowe. Na szczęście jest zakwaterowanie w zależności zarówno od bambusowych domkach na konkretne trzech hoteli historii. Ceny zazwyczaj dwa razy w sezonie (listopad-kwiecień). Istnieje bardzo duże zapotrzebowanie podczas X'mas i Sylwestra Roku. Spróbuj uniknąć takiej szczytowy okres cen.


Tanie Hotele:
Najwięcej Railay na zakwaterowanie budżet znajduje się na Tonsai Bay. Aby uzyskać najlepszą różnych taniego zakwaterowania (drewniane domki) spróbuj sąsiadujący Ton Sai Beach - 15 minut spaceru lub kilka minut długi ogon jazdy - gdzie pokoje można było za 700-2000 bahtów za noc.


Railay Zachód wydaje się być najbardziej popularny obszar z kilkoma hoteli przy plaży / operatorów bungalow położonych. Podczas gdy ceny są bardzo zróżnicowane, z zastrzeżeniem rodzaju pokoju, oni wszyscy cenowo górować nad Twoim średniej operacji budżetowych.


Railay Wschodzie nie ma hoteli przy plaży / bungalowy, zakwaterowanie jest albo ustawić z powrotem na wodzie lub na znajdującym się na wzgórzach. Wiele hoteli oferuje piękne widoki na zatokę i góry.

Możesz znaleźć swoje piękne hotele, sortując "Hotel Name" czy "Rating" lub "Price" jak poniżej:


Hotels & Resorts